Programmid

Palju õnne! Meil on Sinu üle hea meel!

Oled alustamas teekonda, mis kirgastab nii Sinu kui Sinu võrratu lemmiku igapäevaelu. Meid rõõmustab teadmine, et lubad meil sellel põneval teerajal ühes teiega sammuda. Oleme pühendumuse ja hoolivusega koostanud õppeprogrammid, mis aitavad teil saavutada ühise meele.

Kuidas koolitustele registreeruda?

Parim viis SudokuPUP koolitustele koht broneerida on kasutada selle lehe funktsioone. Vali endale allolevast valikust huvipakkuv õpituba ning ava see sisukirjeldusega tutvumiseks. Teenuse kirjelduse lehel avaneb võimalus valida endale sobiv õpitoa kuupäev. Hetkel on kursustele registreerimine võimalik kuni märtsikuu lõpuni. Kui soovid aega alates aprillist, siis külasta meie lehte peagi uuesti. Erinevatel kursustel on erinevad alguse ajad. Vastaval kellaajal ja päeval algavad tunnid kogu koolituse vältel. Ajad ilmuvad nähtavale kalendri all, kui vajutad rohelisega märgitud päevadele. Koolitusele registreerimiseks vali palun kalendrist endale sobiv kuupäev. Registreerimise jätkamiseks aktiveeri kellaaeg seda vajutades ning seejärel kliki “Book now” nupule. Broneeringu jätkamiseks “vaata ostukorvi”, täida kontaktandmete leht ning Sind suunatakse e-panka ülekande teostamiseks. Broneering on kinnitatud, kui Sinu postkasti ilmub vastav teade. Ootame põnevusega meie õppetööd!

Kui Sul esineb mistahes küsimusi, siis oleme rohkem kui rõõmsad neile vastama!

Arendavate kohtumisteni!
Sinu Anni ja Birjo
SudokuPUP koolitajad

Armas koeraomanik! Tere tulemast SudokuPUP  koerte koolitmise õppeprogrammide lehele. Meie veebikeskkond on arendamisel. Järk- järgult avaneb Sulle uus info. Täna on Sul võimalus registreerida meie kutsikakooli õpitubadesse.  Täiendava informatsiooni leidmiseks liigu julgesti "Broneeri nüüd" või "Tegutse kohe" nupule. Liitu kindlasti ka meie Facebooki kogukonnaga. Selles suletud SudokuPUPide grupis jagame Sinuge väärtuslikku materjali. Head uudistamist ja arendavate kohtumisteni.
TUTVU KOOLITUSTEGA